KABLOLU KON.14PIN 204-15CM - ZCA-CABLE-14PIN-15CM
6,74₺
Vergiler Hariç: 5,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZCA-CABLE-14PIN-15CM
- SKU: ZCA-CABLE-14PIN-15CM
Ürün Detayları
| Kategori | Dikdörtgensel Kablo Takımları |
| Üretici Firma | BELİT KABLO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 14PIN-15CM |
| Konnektör Tipi | Socket To Socket |
| Kablo Tipi | Flat Flexible |
| Kablo Terminali | IDC |
| Pin Sayısı | 14 (2x7) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Konnektör Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kablo Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Kablo Uzunluğu | 150 mm |
| Kablo Rengi | Gray |
Etiketler:
KABLOLU KON.14PIN 204-15CM - ZCA-CABLE-14PIN-15CM
, ZCA-CABLE-14PIN-15CM
, Kablo Takımları
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.