CLAMP CABLE 35.5x16.40x16.50 - L-KLS8-0403-8J-S
20,14₺
Vergiler Hariç: 16,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0403-8J-S
- SKU: L-KLS8-0403-8J-S
Ürün Detayları
| Kategori | Kablo Destekleyici ve Bağlayıcıları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0403 |
| Montaj Tipi | Self-Adhesıve |
| Açılış Ölçüsü | 12 mm |
| Uzunluk | 35.5 mm |
| Genişlik | 16.4 mm |
| Yükseklik | 16.5 mm |
| Panel Delik Ölçüsü | N/A |
| Malzeme Kalınlığı | 3 mm |
| Renk | Black |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.