CLAMP CABLE 1 1/2"DIA 4.6x24.0x12.0mm - L-KLS8-0402-UC-6.5
5,98₺
Vergiler Hariç: 4,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0402-UC-6.5
- SKU: L-KLS8-0402-UC-6.5
Urun Detaylari
| Kategori | Kablo Destekleyici ve Bağlayıcıları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0402 |
| Montaj Tipi | Fastener |
| Açılış Ölçüsü | 27.5 mm |
| Uzunluk | 50.00 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Yükseklik | None |
| Panel Delik Ölçüsü | 4.6 mm |
| Malzeme Kalınlığı | 1.8 mm |
| Renk | Natural |
Etiketler:
CLAMP CABLE 1 1/2"DIA 4.6x24.0x12.0mm - L-KLS8-0402-UC-6.5
, L-KLS8-0402-UC-6.5
, Kablo Yönetimleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.