CABLE RG174 SMA - CAB05-SMA-MFW1M
95,89₺
Vergiler Hariç: 79,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CAB05-SMA-MFW1M
- SKU: CAB05-SMA-MFW1M
Ürün Detayları
| Kategori | Koaksiyel Kablo Takımları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CAB05 |
| Cinsi | Female To Male |
| Stil | SMA To SMA |
| 1. Konnektörün Tipi | SMA Female Jack |
| 2. Konnektörün Tipi | SMA Male Plug |
| Uzunluk | 1 m |
| Kablo Sinyal Zayıflamaları | N/A |
| OD Coaxial Cable | RG-174 |
| Empedans | 50 Ohms |
| Maksimum Frekans | 3 GHz |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+80 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.