CONN.ELECTRICAL CABLE CLIPS INNER Ø6.00MM - CABLE CLIPS-6X31.50MM
35,21₺
Vergiler Hariç: 29,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CABLE CLIPS-6X31.50MM
- SKU: CABLE CLIPS-6X31.50MM
Urun Detaylari
| Kategori | Kablo Destekleyici ve Bağlayıcıları |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Cable Clips |
| Montaj Tipi | Free |
| Açılış Ölçüsü | 6 mm |
| Uzunluk | 31.5 mm |
| Genişlik | 8.3 mm |
| Yükseklik | None |
| Panel Delik Ölçüsü | 4.3 mm |
| Malzeme Kalınlığı | 5 mm |
| Renk | White |
Etiketler:
CONN.ELECTRICAL CABLE CLIPS INNER Ø6.00MM - CABLE CLIPS-6X31.50MM
, CABLE CLIPS-6X31.50MM
, Kablo Yönetimleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.