CLAMP CABLE 3/4"DIA 4.6x18.2x12.0mm
4,67₺
Vergiler Hariç: 3,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0402-UC-5
- SKU: L-KLS8-0402-UC-5
Urun Detaylari
| Kategori | Kablo Destekleyici ve Bağlayıcıları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0402 |
| Montaj Tipi | Fastener |
| Açılış Ölçüsü | 19.4 mm |
| Uzunluk | 35 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Yükseklik | None |
| Panel Delik Ölçüsü | 4.6 mm |
| Malzeme Kalınlığı | 1.5 mm |
| Renk | Natural |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.