CLAMP CABLE 3/16"DIA 4.6x10.5x9.6mm - L-KLS8-0402-UC-0.5
1,88₺
Vergiler Hariç: 1,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0402-UC-0.5
- SKU: L-KLS8-0402-UC-0.5
Urun Detaylari
| Kategori | Kablo Destekleyici ve Bağlayıcıları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0402 |
| Montaj Tipi | Fastener |
| Açılış Ölçüsü | 4.8 mm |
| Uzunluk | 19.8 mm |
| Genişlik | 9.6 mm |
| Yükseklik | None |
| Panel Delik Ölçüsü | 4.6 mm |
| Malzeme Kalınlığı | 1.4 mm |
| Renk | Natural |
Etiketler:
CLAMP CABLE 3/16"DIA 4.6x10.5x9.6mm - L-KLS8-0402-UC-0.5
, L-KLS8-0402-UC-0.5
, Kablo Yönetimleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.