CLAMP CABLE 1/2"DIA 4.6x15.2x12.0mm - L-KLS8-0402-UC-3
3,32₺
Vergiler Hariç: 2,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0402-UC-3
- SKU: L-KLS8-0402-UC-3
Ürün Detayları
| Kategori | Kablo Destekleyici ve Bağlayıcıları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0402 |
| Montaj Tipi | Fastener |
| Açılış Ölçüsü | 12.7 mm |
| Uzunluk | 31 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Yükseklik | None |
| Panel Delik Ölçüsü | 4.6 mm |
| Malzeme Kalınlığı | 1.5 mm |
| Renk | Natural |
Etiketler:
CLAMP CABLE 1/2"DIA 4.6x15.2x12.0mm - L-KLS8-0402-UC-3
, L-KLS8-0402-UC-3
, Kablo Yönetimleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.