CABLE ASSEMBLY UMCC PLUG-PLUG 3.937" - 2015357-3
246,19₺
Vergiler Hariç: 205,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2015357-3
- SKU: 2015357-3
Ürün Detayları
| Kategori | Koaksiyel Kablo Takımları |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | UMCC |
| Cinsi | Female To Female |
| Stil | U.FL (Umcc) To U.FL (Umcc) |
| 1. Konnektörün Tipi | U.FL (Umcc) Plug, Right Angle |
| 2. Konnektörün Tipi | U.FL (Umcc) Plug, Right Angle |
| Uzunluk | 100 mm |
| Kablo Sinyal Zayıflamaları | N/A |
| OD Coaxial Cable | 1.37 mm |
| Empedans | 50 Ohms |
| Maksimum Frekans | 6 GHz |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+90 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.