IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8VSSOP - TCA39306DCURQ1
70,57₺
Vergiler Hariç: 58,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TCA39306DCURQ1
- SKU: TCA39306DCURQ1
Ürün Detayları
| Kategori | Translator Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP8 |
| Çıkış Tipi | Open Drain, Push-Pull |
| Kanal Tipi | Bidirectional |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Kanal Sayısı | 2 |
| Besleme Voltajı | 0.85 to 5.5 V, 1.65 to 5.5 V |
| Veri Hızı | 12.5 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual Bidirectional I3C, I2C Bus and SMBus Voltage-Level Translator |