IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 12UQFN
34,31₺
Vergiler Hariç: 28,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LSF0204DRUTR
- SKU: LSF0204DRUTR
Urun Detaylari
| Kategori | Translator Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | UQFN12 |
| Çıkış Tipi | Open Drain, Push-Pull |
| Kanal Tipi | Bidirectional |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Kanal Sayısı | 4 |
| Besleme Voltajı | 0.8 to 4.5 V, 1.8 to 5.5 V |
| Veri Hızı | 100 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 4-Bits Bidirectional Multi-Voltage Level Translator for Open-Drain and Push-Pull Application |