IC MULTIPLEXER 1 X 2:1 6TSOP
11,24₺
Vergiler Hariç: 9,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74LVC1G157GV-Q100H
- SKU: 74LVC1G157GV-Q100H
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOP6 |
| Lojik Tipi | Multiplexer |
| Devreler | 1 x 2:1 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 32 mA, 32 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single 2-Input Multiplexer |