IC INVERT SCHMITT 6CH 6-IN 14DIP - MC14584BCP
365,51₺
Vergiler Hariç: 304,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC14584BCP
- SKU: MC14584BCP
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 6 |
| Besleme Voltajı | 1.6 to 4.6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 8.8 mA, 8.8 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Hex Schmitt Trigger |