IC INVERT SCHMITT 1CH 1-IN SC88A - NLV17SZ14DFT2G
71,09₺
Vergiler Hariç: 59,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NLV17SZ14DFT2G
- SKU: NLV17SZ14DFT2G
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC88A |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 1 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 32 mA, 32 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single Inverter with Schmitt Trigger |