IC GATE XOR 4CH 2-INP 14DIP - CD4070BE
20,90₺
Vergiler Hariç: 17,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4070BE
- SKU: CD4070BE
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Gate/Inverter Tipi | XOR |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 1.5 to 4 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3.4 mA, 3.4 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Quad Exclusive-OR and Exclusive-NOR Gate |