IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC - TC74ACT273FW
4,38₺
Vergiler Hariç: 3,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TC74ACT273FW
- SKU: TC74ACT273FW
Ürün Detayları
| Kategori | Flip Flop Entegreleri |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC20 |
| Flip Flop Tipi | D-Type |
| Çıkış Tipi | Non-Inverted |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 24 mA, 24 mA |
| Frekans - Saat | 80 MHz |
| Çalışma Akımı | 8 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Octal D-Type |