IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC - CD74HC564M96
26,08₺
Vergiler Hariç: 21,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD74HC564M96
- SKU: CD74HC564M96
Ürün Detayları
| Kategori | Flip Flop Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC20 |
| Flip Flop Tipi | D-Type |
| Çıkış Tipi | Tri-State, Inverted |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 7.8 mA, 7.8 mA |
| Frekans - Saat | 60 MHz |
| Çalışma Akımı | 8 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High-Speed CMOS Logic Octal D-Type Flip-Flop, Three-State Inverting Positive-Edge Triggered |