IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-6 - SN74LVC1G175DBVR
5,16₺
Vergiler Hariç: 4,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN74LVC1G175DBVR
- SKU: SN74LVC1G175DBVR
Ürün Detayları
| Kategori | Flip Flop Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Flip Flop Tipi | D-Type |
| Çıkış Tipi | Non-Inverted |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 32 mA, 32 mA |
| Frekans - Saat | 175 MHz |
| Çalışma Akımı | 10 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single D-Type Flip-Flop With Asynchronous Clear |