IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC70-5
5,75₺
Vergiler Hariç: 4,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN74LVC1G79DCKR
- SKU: SN74LVC1G79DCKR
Ürün Detayları
| Kategori | Flip Flop Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP5 |
| Flip Flop Tipi | D-Type |
| Çıkış Tipi | Non-Inverted |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 32 mA, 32 mA |
| Frekans - Saat | 160 MHz |
| Çalışma Akımı | 10 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single Positive-Edge-Triggered D-Type Flip-Flop |