IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 5TSSOP
3,74₺
Vergiler Hariç: 3,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74AHCT1G79GW,125
- SKU: 74AHCT1G79GW,125
Ürün Detayları
| Kategori | Flip Flop Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP5 |
| Flip Flop Tipi | D-Type |
| Çıkış Tipi | Non-Inverted |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 8 mA, 8 mA |
| Frekans - Saat | 90 MHz |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single D-Type Flip-Flop; Positive-Edge Trigger |