IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14TSSOP
13,78₺
Vergiler Hariç: 11,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN74AHC74PWR
- SKU: SN74AHC74PWR
Ürün Detayları
| Kategori | Flip Flop Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Flip Flop Tipi | D-Type |
| Çıkış Tipi | Differential |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Besleme Voltajı | 2 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 8 mA, 8 mA |
| Frekans - Saat | 115 MHz |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual Positive-Edge-Triggered D-Type Flip-Flops With Clear and Preset |