IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14TSSOP
11,60₺
Vergiler Hariç: 9,67₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN74HC74PWR
- SKU: SN74HC74PWR
Ürün Detayları
| Kategori | Flip Flop Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Flip Flop Tipi | D-Type |
| Çıkış Tipi | Differential |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Frekans - Saat | 60 MHz |
| Çalışma Akımı | 4 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Dual D-Type Positive-Edge-Triggered Flip-Flops With Clear and Preset |