IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOIC
59,44₺
Vergiler Hariç: 49,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN74LV74AD
- SKU: SN74LV74AD
Ürün Detayları
| Kategori | Flip Flop Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Flip Flop Tipi | D-Type |
| Çıkış Tipi | Complementary |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Besleme Voltajı | 2 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 12 mA, 12 mA |
| Frekans - Saat | 140 MHz |
| Çalışma Akımı | 20 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual Positive-Edge-Triggered D-Type Flip-Flops |