IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SO
10,48₺
Vergiler Hariç: 8,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HC74D,653
- SKU: 74HC74D,653
Urun Detaylari
| Kategori | Flip Flop Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Flip Flop Tipi | D-Type |
| Çıkış Tipi | Differential |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Frekans - Saat | 82 MHz |
| Çalışma Akımı | 40 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual D-Type With Set and Reset Pozitive Edge Trigerred |