IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SO
8,75₺
Vergiler Hariç: 7,29₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: HEF4013BT,653
- SKU: HEF4013BT,653
Urun Detaylari
| Kategori | Flip Flop Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Flip Flop Tipi | D-Type |
| Çıkış Tipi | Differential |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Besleme Voltajı | 3 to 15 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3.4 mA, 3.4 mA |
| Frekans - Saat | 40 MHz |
| Çalışma Akımı | 4 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual D-Type |