IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC
18,53₺
Vergiler Hariç: 15,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MM74HC138MX
- SKU: MM74HC138MX
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Lojik Tipi | Decoder/Demultiplexer |
| Devreler | 1 x 3:8 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3-to-8 Line Decoder |