IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16DIP - CD74HCT138E
27,55₺
Vergiler Hariç: 22,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD74HCT138E
- SKU: CD74HCT138E
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | Decoder/Demultiplexer |
| Devreler | 1 x 3:8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 4 mA, 4 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High-Speed CMOS Logic 3- to 8-Line Decoder/Demultiplexer Inverting and Noninverting |