IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT353 - 74LVC1G07SE-7
2,88₺
Vergiler Hariç: 2,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74LVC1G07SE-7
- SKU: 74LVC1G07SE-7
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT353 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Open Drain |
| Buffer Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | N/A |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 32 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single Buffer Driver with Open Drain Output |