IC BUF NON-INVERT 5.5V 5TSSOP
15,16₺
Vergiler Hariç: 12,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74LV1T125GW,125
- SKU: 74LV1T125GW,125
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP5 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı | 1.6 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 8 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single Supply Translating Buffer/Line Driver; 3-State |