IC-7SZ08P5X 1 CHANNEL 32mA SC-70 - NC7SZ08P5X
3,40₺
Vergiler Hariç: 2,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NC7SZ08P5X
- SKU: NC7SZ08P5X
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC70-5 |
| Gate/Inverter Tipi | AND Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 32 mA, 32 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | TinyLogic UHS 2 Input AND Gate |