IC-74LVXC3245 TRNSLTR BIDIRECTIONAL 24TSSOP - MC74LVXC3245DTG
117,28₺
Vergiler Hariç: 97,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC74LVXC3245DTG
- SKU: MC74LVXC3245DTG
Ürün Detayları
| Kategori | Translator Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP24 |
| Çıkış Tipi | Tri-State, Non-Inverted |
| Kanal Tipi | Bidirectional |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Kanal Sayısı | 8 |
| Besleme Voltajı | 2.3 to 3.6 V, 3 to 5.5 V |
| Veri Hızı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Configurable Dual Supply Octal Transceiver with 3-State Outputs for 3 V Systems |