IC-74LVT245 20SOIC SMD NXP
31,75₺
Vergiler Hariç: 26,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74LVT245BD,118
- SKU: 74LVT245BD,118
Urun Detaylari
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO20 |
| Lojik Tipi | Transceiver, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Buffer Sayısı | 8 |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 3.6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 64 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 32 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3.3 V Octal Transceiver with Direction Pin (3-State) |