IC-74LVC1G58W6 CONFIG MULT-FUNC GATE SOT26 - 74LVC1G58W6-7
4,01₺
Vergiler Hariç: 3,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74LVC1G58W6-7
- SKU: 74LVC1G58W6-7
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Gate/Inverter Tipi | Configurable Multiple Function |
| Girişler | N/A |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 32 mA, 32 mA |
| Çalışma Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Configurable Multiple Function |