IC-74LVC1G332GV GATE OR 1CH 3-INP 6TSOP - 74LVC1G332GV-Q100
10,01₺
Vergiler Hariç: 8,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74LVC1G332GV-Q100
- SKU: 74LVC1G332GV-Q100
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOP6 |
| Gate/Inverter Tipi | OR Gate |
| Girişler | 3 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 32 mA, 32 mA |
| Çalışma Akımı | 4 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single 3-Input OR Gate - Automotive (AEC) |