IC-74LVC14APW HEX SCHMITT INVERTER 14TSSOP NXP
13,18₺
Vergiler Hariç: 10,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74LVC14APW,118
- SKU: 74LVC14APW,118
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 6 |
| Besleme Voltajı | 1.2 to 3.6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 24 mA, 24 mA |
| Çalışma Akımı | 40 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Hex Inverting Schmitt Trigger with 5V Tolerant Input |