IC-74LV SCHMITT TRIGGER DUAL INV SC74
6,10₺
Vergiler Hariç: 5,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74LVC2G14GV-Q100H
- SKU: 74LVC2G14GV-Q100H
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOP6 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 32 mA, 32 mA |
| Çalışma Akımı | 4 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual Inverting Schmitt Trigger with 5V Tolerant Input |