IC-74LS293 DIP14 - T74LS293B1
31,10₺
Vergiler Hariç: 25,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: T74LS293B1
- SKU: T74LS293B1
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Sayım Hızı | 50 MHz |
| Bit Sayısı | 4 Bit |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Tetikleme Tipi | N/A |
| Zamanlama | N/A |
| Sıfırlama | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | 4 Bit Binary Counter |