IC-74LCX245WMX SOIC20 FSC - 74LCX245WMX
67,91₺
Vergiler Hariç: 56,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74LCX245WMX
- SKU: 74LCX245WMX
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC20 |
| Lojik Tipi | Transceiver, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Octal Tri-State |
| Buffer Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı | 2 to 3.6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 24 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 24 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low Voltage BiDirectional Transceivers with 5V Tolerant I/O |