IC-74LCX245 TRANSCEIVER 8BIT CMOS TSSOP20 - MC74LCX245DTR2G
23,22₺
Vergiler Hariç: 19,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC74LCX245DTR2G
- SKU: MC74LCX245DTR2G
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 |
| Lojik Tipi | Transceiver, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Buffer Sayısı | 8 |
| Besleme Voltajı | 2 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 24 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 24 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Low-Voltage CMOS Octal Transceiver |