IC-74LCX244 BUFF DVR LOW V N-INV TSSOP-20 - 74LCX244MTCX
28,44₺
Vergiler Hariç: 23,70₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74LCX244MTCX
- SKU: 74LCX244MTCX
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 3.6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 24 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 24 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low Voltage Buffer/Line Driver with 5V Tolerant Inputs and Outputs |