IC-74LCX16373DTG ON - 74LCX16373DTG
24,91₺
Vergiler Hariç: 20,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74LCX16373DTG
- SKU: 74LCX16373DTG
Ürün Detayları
| Kategori | Latch Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP48 |
| Lojik Tipi | D Type Transparent Latch |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Devreler | 8 :8 |
| Bağımsız Devreler | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 3.6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 24 mA, 24 mA |
| Gecikme Süresi | 5.4 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 16-Bit Transparent 5V Tolerant |