IC-74LCX125 BUFF TRI-ST QD CMOS TSSOP14
23,62₺
Vergiler Hariç: 19,68₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: MC74LCX125DTR2G
- SKU: MC74LCX125DTR2G
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 4 |
| Besleme Voltajı | 2 to 3.6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 24 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 24 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | CMOS Quad Buffer 5V Tolerant Inputs and Outputs |