IC-74HVC1G NON-INVERTİNG BUFFER, 3-STATE - MC74VHC1GT126DBVT1G
3,51₺
Vergiler Hariç: 2,93₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC74VHC1GT126DBVT1G
- SKU: MC74VHC1GT126DBVT1G
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC74A |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 8 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | non-Inverting 3-State Buffer |