IC-74HCT54 BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP - MM74HCT540MTCX
33,45₺
Vergiler Hariç: 27,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MM74HCT540MTCX
- SKU: MM74HCT540MTCX
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 |
| Lojik Tipi | Buffer, Inverting |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 7.2 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 7.2 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Octal 3-State Buffer, Inverting/non-Inverting |