IC-74HCT50 BUFF/LVL SHFTR N-INV TSSOP14
12,51₺
Vergiler Hariç: 10,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC74VHCT50ADTR2G
- SKU: MC74VHCT50ADTR2G
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 6 |
| Besleme Voltajı | 2 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 8 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | non-Inverting Buffer / CMOS Logic Level Shifter with LSTTL-Compatible Inputs |