IC-74HCT373 DIP20 FSC - MM74HCT373N
19,44₺
Vergiler Hariç: 16,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MM74HCT373N
- SKU: MM74HCT373N
Ürün Detayları
| Kategori | Latch Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP20 |
| Lojik Tipi | D Type Transparent Latch |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Devreler | 8 :8 |
| Bağımsız Devreler | 1 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 7.2 mA, 7.2 mA |
| Gecikme Süresi | 25 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Octal D-Types , 3-State Flip Flop |