IC-74HCT137D SMD PHILIPS
30,05₺
Vergiler Hariç: 25,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HCT137D
- SKU: 74HCT137D
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Lojik Tipi | Decoder/Demultiplexer |
| Devreler | 1 x 3:8 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3 to 8 Line Decoder With Adress Latches |