IC-74HC75 LATCH QUAD BISTABLE 16SOIC NXP
20,66₺
Vergiler Hariç: 17,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HC75D,653
- SKU: 74HC75D,653
Urun Detaylari
| Kategori | Latch Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Lojik Tipi | D Type Transparent Latch |
| Çıkış Tipi | Differential |
| Devreler | 2 :2 |
| Bağımsız Devreler | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Gecikme Süresi | 11 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Quad Bistable Transparant Latch |