IC-74HC75 DIP16 ST - M74HC75B1
16,77₺
Vergiler Hariç: 13,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: M74HC75B1
- SKU: M74HC75B1
Ürün Detayları
| Kategori | Latch Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | D Type Latch |
| Çıkış Tipi | N/A |
| Devreler | 4 :4 |
| Bağımsız Devreler | N/A |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 25 mA, 25 mA |
| Gecikme Süresi | 11 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 4-Bit D Type Latch |