IC-74HC573 TTL SMD SO20 TR PHILIPS - 74HC573D,653
26,73₺
Vergiler Hariç: 22,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74HC573D,653
- SKU: 74HC573D,653
Urun Detaylari
| Kategori | Latch Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC20 |
| Lojik Tipi | D Type Transparent Latch |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Devreler | 8 :8 |
| Bağımsız Devreler | 1 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 7.8 mA, 7.8 mA |
| Gecikme Süresi | 14 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Octal Transparent D-Types , 3-State |